Bonna del Helda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bonna del Helda


 
PealehtLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse

 

 Kas minna või mitte

Go down 
3 posters
AutorTeade
Sally Alicia Rose

Sally Alicia Rose


Postituste arv : 18
Join date : 26/07/2011

Kas minna või mitte Empty
PostitaminePealkiri: Kas minna või mitte   Kas minna või mitte Icon_minitimeTeis Juul 26, 2011 12:52 pm

Sally kõndis suure värava ees edasi ja tagasi mõeldes kas minna vampiiride maale või mitte. Ta ei julgenud üksinda sinna minna ja istus värava kõrvale vastu seina.
Tagasi üles Go down
Valkryie Ivy Hemlock
Libahunt
Valkryie Ivy Hemlock


Postituste arv : 38
Join date : 25/07/2011
Age : 28
Asukoht : Oleneb ajast.

Kas minna või mitte Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas minna või mitte   Kas minna või mitte Icon_minitimeTeis Juul 26, 2011 1:12 pm

,,Noh, ei julge edasi minna?" küsis hääl pimedusest. Valkryie hüppas välja tüdruku ette ning ütles: ,,Ma võin aidata otsustada."
Tagasi üles Go down
Rowena Lumina
Vampiir
Rowena Lumina


Postituste arv : 203
Join date : 25/07/2011

Kas minna või mitte Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas minna või mitte   Kas minna või mitte Icon_minitimeTeis Juul 26, 2011 1:12 pm

OT: kui kavatsete tulla siis ma teen amps. xD
Tagasi üles Go down
Sally Alicia Rose

Sally Alicia Rose


Postituste arv : 18
Join date : 26/07/2011

Kas minna või mitte Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas minna või mitte   Kas minna või mitte Icon_minitimeTeis Juul 26, 2011 1:20 pm

Sally ehmatas natuke ''Eee... üksinda eriti minna küll ei tahaks jah, ma ei usu, et ma nendest üksinda jagu saaksin.'' ütles siis Sal ''Sa oled ikka ka libahunt onju?'' küsis Al igaksjuhuks tüdrukult üle.
Tagasi üles Go down
Valkryie Ivy Hemlock
Libahunt
Valkryie Ivy Hemlock


Postituste arv : 38
Join date : 25/07/2011
Age : 28
Asukoht : Oleneb ajast.

Kas minna või mitte Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas minna või mitte   Kas minna või mitte Icon_minitimeTeis Juul 26, 2011 3:36 pm

,,Kui ma vampiir oleks ei tuleks ma siia," ütles Valkryie külmalt ,,seega oleks ma üllatunud kui ma libahunt ei oleks." Ivy vaatas tüdrukut hindava pilguga. Võõras tundus talle huvitav, seega otsustas ta, et ei lase teda kuskile.
Tagasi üles Go down
Sally Alicia Rose

Sally Alicia Rose


Postituste arv : 18
Join date : 26/07/2011

Kas minna või mitte Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas minna või mitte   Kas minna või mitte Icon_minitimeTeis Juul 26, 2011 3:39 pm

Sally naeris enda üle ''Vabandust ma ei mõtle kunagi loogiliselt.'' Sally vaatas korra väravat ja küsis siis võõra käest ''Kas sa tahad sinna minna?''
Tagasi üles Go down
Valkryie Ivy Hemlock
Libahunt
Valkryie Ivy Hemlock


Postituste arv : 38
Join date : 25/07/2011
Age : 28
Asukoht : Oleneb ajast.

Kas minna või mitte Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas minna või mitte   Kas minna või mitte Icon_minitimeTeis Juul 26, 2011 3:54 pm

,,Ma ei taha et keegi mui kaela naksaks, seega ei," ütles Valkryie nüüd natuke leebema tooniga ,,Aga kui sul on julgust, siis võid ju minna, ega keegi ei keela."
Tagasi üles Go down
Sally Alicia Rose

Sally Alicia Rose


Postituste arv : 18
Join date : 26/07/2011

Kas minna või mitte Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas minna või mitte   Kas minna või mitte Icon_minitimeTeis Juul 26, 2011 3:58 pm

Sally vaatas ehmatades tüdruku poole ''Eiiii, ma ei taha üksinda minna.'' ütles Sally häält tõstes ''Mis su nimi on?'' küsis Sally siis võõra käest uue küsimuse.
Tagasi üles Go down
Rowena Lumina
Vampiir
Rowena Lumina


Postituste arv : 203
Join date : 25/07/2011

Kas minna või mitte Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas minna või mitte   Kas minna või mitte Icon_minitimeTeis Juul 26, 2011 3:59 pm

Ot: Tulge tulge, mulle sõda meeldiks 8D Okei läheb vist väga Off Topicuks ära kätte. xD
Tagasi üles Go down
Sally Alicia Rose

Sally Alicia Rose


Postituste arv : 18
Join date : 26/07/2011

Kas minna või mitte Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas minna või mitte   Kas minna või mitte Icon_minitimeTeis Juul 26, 2011 4:01 pm

OT: Pigem tuleks siis kallale kui südaöö on ja kõik inimesed muutuvad libahuntideks Very Happy
Tagasi üles Go down
Valkryie Ivy Hemlock
Libahunt
Valkryie Ivy Hemlock


Postituste arv : 38
Join date : 25/07/2011
Age : 28
Asukoht : Oleneb ajast.

Kas minna või mitte Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas minna või mitte   Kas minna või mitte Icon_minitimeTeis Juul 26, 2011 4:08 pm

,,Valkryie Ivy Hemlock," ütles tüdruk kõrgilt. ,,Ja sinu oma nimi on...?" küsis nüüd Ivy.
Tagasi üles Go down
Sally Alicia Rose

Sally Alicia Rose


Postituste arv : 18
Join date : 26/07/2011

Kas minna või mitte Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas minna või mitte   Kas minna või mitte Icon_minitimeTeis Juul 26, 2011 4:16 pm

''Sally Alicia Rose.'' ütles siis ka Sally oma nime.
Tagasi üles Go down
Valkryie Ivy Hemlock
Libahunt
Valkryie Ivy Hemlock


Postituste arv : 38
Join date : 25/07/2011
Age : 28
Asukoht : Oleneb ajast.

Kas minna või mitte Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas minna või mitte   Kas minna või mitte Icon_minitimeTeis Juul 26, 2011 4:24 pm

,,Hmm.." ütles Valkryie. ,,Kena, kena," pomises ta teeseldud siirusega. ,,Sa ei lähe siis?" küsis ta nüüd äkiliselt Sally poole pöördudes.
Tagasi üles Go down
Sally Alicia Rose

Sally Alicia Rose


Postituste arv : 18
Join date : 26/07/2011

Kas minna või mitte Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas minna või mitte   Kas minna või mitte Icon_minitimeTeis Juul 26, 2011 4:28 pm

''Eii ma pigem läheks täiskuuööl.'' ütles Sally Ivy'le.
Tagasi üles Go down
Valkryie Ivy Hemlock
Libahunt
Valkryie Ivy Hemlock


Postituste arv : 38
Join date : 25/07/2011
Age : 28
Asukoht : Oleneb ajast.

Kas minna või mitte Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas minna või mitte   Kas minna või mitte Icon_minitimeTeis Juul 26, 2011 4:35 pm

,,Olgu. Oli tore ...eee... sinuga t u t t a v a k s saada." Valkryie plaksutas veel oma ripsmeid ja siis hüppas ta müüri peale ning istus.
Tagasi üles Go down
Sally Alicia Rose

Sally Alicia Rose


Postituste arv : 18
Join date : 26/07/2011

Kas minna või mitte Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas minna või mitte   Kas minna või mitte Icon_minitimeTeis Juul 26, 2011 4:42 pm

''Jah samad sõnad.'' Sally nägi kuidas Ivy müüri otsa istus ja ta läks talle järele ''Kas sa tuled ka täiskuuööl?'' küsis ta tõsise näoga.
Tagasi üles Go down
Valkryie Ivy Hemlock
Libahunt
Valkryie Ivy Hemlock


Postituste arv : 38
Join date : 25/07/2011
Age : 28
Asukoht : Oleneb ajast.

Kas minna või mitte Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas minna või mitte   Kas minna või mitte Icon_minitimeTeis Juul 26, 2011 4:44 pm

,,Ma võin tulla, ehki mul on üht-teist teha," ütles Valkryie tumedalt. ,,Aga seega tahaks ma näha, missugune on see nende maa, kes verest tühjaks imevad elusolendid. Seega jah. Ma tulen." Ivy tundis kiiresti üteldus otsuse pärast põnevust, sest täiskuu polnud kaugel.
Tagasi üles Go down
Sally Alicia Rose

Sally Alicia Rose


Postituste arv : 18
Join date : 26/07/2011

Kas minna või mitte Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas minna või mitte   Kas minna või mitte Icon_minitimeTeis Juul 26, 2011 4:58 pm

''Väga hea!'' naeratas Sally Ivy'le ''Aga okei, ma nüüd lähen sööma kuhugi. Baii!'' lehvitas Sally tüdrukule. Ta hüppas müüri pealt maha ja hakkas kuhugi restorani jalutama.
Tagasi üles Go down
Valkryie Ivy Hemlock
Libahunt
Valkryie Ivy Hemlock


Postituste arv : 38
Join date : 25/07/2011
Age : 28
Asukoht : Oleneb ajast.

Kas minna või mitte Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas minna või mitte   Kas minna või mitte Icon_minitimeTeis Juul 26, 2011 5:13 pm

,,Tsau," ütles Valkryie oma imestuseks. Kas see on siis sõprus? küsis ta endalt, sest ta polnud seda väga kaua tundnud. Ivy liigutas oma kõrvu, et mingit heli tabada, kuid ta kuulis ainult Sally kõndimist.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kas minna või mitte Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas minna või mitte   Kas minna või mitte Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Kas minna või mitte
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Kukkuda? Või mitte?
» Vabamaa? Vist mitte...

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Bonna del Helda :: Libahuntide maad :: Suur värav-
Hüppa: