Bonna del Helda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bonna del Helda


 
PealehtLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse

 

 Müüril kõlkumas

Go down 
2 posters
AutorTeade
Rowena Lumina
Vampiir
Rowena Lumina


Postituste arv : 203
Join date : 25/07/2011

Müüril kõlkumas Empty
PostitaminePealkiri: Müüril kõlkumas   Müüril kõlkumas Icon_minitimeEsm Juul 25, 2011 5:40 pm

Row oli lennanud müürile ning vaatas libakate maale. Ta oli unustanud tiivad sisse tõmmata ning parandas selle vea. Ta kõlgutas niisama jalgu.
Tagasi üles Go down
Benjamin Paul Bruce
Vampiir
Benjamin Paul Bruce


Postituste arv : 232
Join date : 25/07/2011

Müüril kõlkumas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Müüril kõlkumas   Müüril kõlkumas Icon_minitimeEsm Juul 25, 2011 7:55 pm

Proovides lennata enda väikeste tiibadega lendas Ben vastu müüri seina ''Ai kurat küll!'' vandus ta oma ette kui ta oli maha kukkunud ja mulda enda pükste pealt ära saanud. Nähes kedagi üleval müüri peal istumas otsustas Ben tervitama minna ta proovis siis lennata võõra kõrvale ja see tuli tal välja ''Tere!'' ütles siis Danny viisakalt ja silmitses tüdrukut enda punaste silmadega.
Tagasi üles Go down
Rowena Lumina
Vampiir
Rowena Lumina


Postituste arv : 203
Join date : 25/07/2011

Müüril kõlkumas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Müüril kõlkumas   Müüril kõlkumas Icon_minitimeTeis Juul 26, 2011 6:01 am

"Tere," lausus Row ning vaatas poissi oma rubiinpunaste silmadega.
Tagasi üles Go down
Benjamin Paul Bruce
Vampiir
Benjamin Paul Bruce


Postituste arv : 232
Join date : 25/07/2011

Müüril kõlkumas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Müüril kõlkumas   Müüril kõlkumas Icon_minitimeTeis Juul 26, 2011 7:32 am

''Mina olen Daniel või siis Ben, sõbrad kutsusid Danny'ks.'' tutvustas siis poiss ennast ''Ja sina?'' küsis siis poiss ka tüdruku käest.
Tagasi üles Go down
Rowena Lumina
Vampiir
Rowena Lumina


Postituste arv : 203
Join date : 25/07/2011

Müüril kõlkumas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Müüril kõlkumas   Müüril kõlkumas Icon_minitimeTeis Juul 26, 2011 8:43 am

"Mina olen Rowena Lumina, sõpradele Row," lausus Rowena ning vahtis libahuntide maa poole.
Tagasi üles Go down
Benjamin Paul Bruce
Vampiir
Benjamin Paul Bruce


Postituste arv : 232
Join date : 25/07/2011

Müüril kõlkumas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Müüril kõlkumas   Müüril kõlkumas Icon_minitimeTeis Juul 26, 2011 8:48 am

Danny pani tähele, et tüdruk jälle sinna samasse kohta vaatab kuhu ta ennem vaataski ''Miks sa sinna koguaeg vaatad? Mis seal nii huvitavat on?'' küsis siis Danny.
Tagasi üles Go down
Rowena Lumina
Vampiir
Rowena Lumina


Postituste arv : 203
Join date : 25/07/2011

Müüril kõlkumas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Müüril kõlkumas   Müüril kõlkumas Icon_minitimeTeis Juul 26, 2011 8:49 am

"Libahundid, mulle meeldib neid siit narritada," vastas Rowena kelmikalt. "Sa oled ka vampiir, nagu ma aru saan?" küsis Row siis.
Tagasi üles Go down
Benjamin Paul Bruce
Vampiir
Benjamin Paul Bruce


Postituste arv : 232
Join date : 25/07/2011

Müüril kõlkumas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Müüril kõlkumas   Müüril kõlkumas Icon_minitimeTeis Juul 26, 2011 8:53 am

''Jah ma olen ka vampiir. Mu bändi kaaslased tehti ka vampiirideks ja nad tegid siis mu ka, nad ei tahtnud, et mina erandiks jääks.'' ütles Danny kurva häälega.
Tagasi üles Go down
Rowena Lumina
Vampiir
Rowena Lumina


Postituste arv : 203
Join date : 25/07/2011

Müüril kõlkumas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Müüril kõlkumas   Müüril kõlkumas Icon_minitimeTeis Juul 26, 2011 8:55 am

"Oh, mul on sust väga kahju," lausus Row. "Mina ei mäleta kuidas ma vampiiriks sain," lausus Row müürivahesid näpuga torkides. "Tahad minuga jahile tulla?" päris Row siis.
Tagasi üles Go down
Benjamin Paul Bruce
Vampiir
Benjamin Paul Bruce


Postituste arv : 232
Join date : 25/07/2011

Müüril kõlkumas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Müüril kõlkumas   Müüril kõlkumas Icon_minitimeTeis Juul 26, 2011 8:57 am

''Päris karm, et sa seda ei tea.'' ütles Ben ''Ikka, kõht hakkab küll tühjaks minema.'' nõustus Daniel ja katsus kõhtu.
Tagasi üles Go down
Rowena Lumina
Vampiir
Rowena Lumina


Postituste arv : 203
Join date : 25/07/2011

Müüril kõlkumas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Müüril kõlkumas   Müüril kõlkumas Icon_minitimeTeis Juul 26, 2011 8:59 am

"Kuhu lähme, kas metsa või niidule?" päris tüdruk tiibu välja ajades, üritades teha seda võimalikult nii, et poiss nendega pihta ei saaks.
Tagasi üles Go down
Benjamin Paul Bruce
Vampiir
Benjamin Paul Bruce


Postituste arv : 232
Join date : 25/07/2011

Müüril kõlkumas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Müüril kõlkumas   Müüril kõlkumas Icon_minitimeTeis Juul 26, 2011 9:05 am

Kui poiss nägi et tüdrukul on tiivad ajas ta ka enda tiivad uuesti välja ''Niidule, metsas ma olen liiga palju söönud.'' naeratas Danny.

OT: jah ma unustasin enne teatada, et ma ka tiivad sisse tõmbasin.
Tagasi üles Go down
Rowena Lumina
Vampiir
Rowena Lumina


Postituste arv : 203
Join date : 25/07/2011

Müüril kõlkumas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Müüril kõlkumas   Müüril kõlkumas Icon_minitimeTeis Juul 26, 2011 9:17 am

Row saputas veidi tiibu kust pudenesid maha mitmed mustad suled. "Lähme?" küsis ta.
Tagasi üles Go down
Benjamin Paul Bruce
Vampiir
Benjamin Paul Bruce


Postituste arv : 232
Join date : 25/07/2011

Müüril kõlkumas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Müüril kõlkumas   Müüril kõlkumas Icon_minitimeTeis Juul 26, 2011 9:20 am

''Ja ikka.'' nõustus Danny jälle ja hakkas Row järel lendama.
Tagasi üles Go down
Rowena Lumina
Vampiir
Rowena Lumina


Postituste arv : 203
Join date : 25/07/2011

Müüril kõlkumas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Müüril kõlkumas   Müüril kõlkumas Icon_minitimeTeis Juul 26, 2011 9:22 am

Ot: Ma teen niidule teema.
Tagasi üles Go down
Benjamin Paul Bruce
Vampiir
Benjamin Paul Bruce


Postituste arv : 232
Join date : 25/07/2011

Müüril kõlkumas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Müüril kõlkumas   Müüril kõlkumas Icon_minitimeTeis Juul 26, 2011 9:25 am

OT: oki tulen sinna
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Müüril kõlkumas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Müüril kõlkumas   Müüril kõlkumas Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Müüril kõlkumas
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Bonna del Helda :: Vampiiride maad :: Kõrge müür-
Hüppa: