Bonna del Helda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bonna del Helda


 
PealehtLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse

 

 Kõrge müüri juures

Go down 
2 posters
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
Carolyn Emily Steward
Libahunt
Carolyn Emily Steward


Postituste arv : 134
Join date : 25/07/2011

Kõrge müüri juures Empty
PostitaminePealkiri: Kõrge müüri juures   Kõrge müüri juures Icon_minitimeEsm Juul 25, 2011 7:59 pm

Kasutades oma libahundi oskuseid hüppas Emily müüri otsa ja istus seal kuni ta tundis paari vampiiri lõhna ''Ossa, ma peaks siit eemale hoiduma.'' ütles tüdruk endale ja hüppas müüri pealt maha, toetas enda selja seina vastu ja hakkas telefonist enda lemmikut laulu laskma Asking Alexandria-Breathless, tüdruk laulis seda kaasa.
Tagasi üles Go down
Anthony T. X. LeRoux
Libahunt
Anthony T. X. LeRoux


Postituste arv : 111
Join date : 25/07/2011

Kõrge müüri juures Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõrge müüri juures   Kõrge müüri juures Icon_minitimeTeis Juul 26, 2011 5:25 am

Andy kõmpis mööda müüri ringi, kuid nägi ühte tüdrukut laulmas. Kuna poisil eriti sõpru pole, siis läks ta tüdruku juurde ning tutvustas ennast.
Tagasi üles Go down
Carolyn Emily Steward
Libahunt
Carolyn Emily Steward


Postituste arv : 134
Join date : 25/07/2011

Kõrge müüri juures Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõrge müüri juures   Kõrge müüri juures Icon_minitimeTeis Juul 26, 2011 7:29 am

Emily pani laulu pausile ja kuulas poisi ilusti ära ''Meeldiv tutvuda, mina olen Emily või siis Carolyn sa võid mind Emmy'ks või Carol'iks ka kutsuda.'' ütles siis tüdruk ka enda nime 'Kurat ma tutvustasin end liiga kaua!' Carolyn'il oli koguaeg olnud kenade poiste läheduses foobia, see tähendab, et ta hakkab kokutama ja närviliselt rääkima.
Tagasi üles Go down
Anthony T. X. LeRoux
Libahunt
Anthony T. X. LeRoux


Postituste arv : 111
Join date : 25/07/2011

Kõrge müüri juures Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõrge müüri juures   Kõrge müüri juures Icon_minitimeTeis Juul 26, 2011 7:51 am

''Ära mind karda, ma ei hammusta,'' ütles poiss talle naeratades kuuldes tüdruku värisevat häält.
Tagasi üles Go down
Carolyn Emily Steward
Libahunt
Carolyn Emily Steward


Postituste arv : 134
Join date : 25/07/2011

Kõrge müüri juures Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõrge müüri juures   Kõrge müüri juures Icon_minitimeTeis Juul 26, 2011 7:52 am

Carol naeratas ''Ma ei kardagi mul on lihtsalt ebamugav poiste läheduses olla.'' paljastas Emily oma saladuse.
Tagasi üles Go down
Anthony T. X. LeRoux
Libahunt
Anthony T. X. LeRoux


Postituste arv : 111
Join date : 25/07/2011

Kõrge müüri juures Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõrge müüri juures   Kõrge müüri juures Icon_minitimeTeis Juul 26, 2011 8:02 am

Andy naeris ning lisas: ''Ma võin ju ära minna,''
Tagasi üles Go down
Carolyn Emily Steward
Libahunt
Carolyn Emily Steward


Postituste arv : 134
Join date : 25/07/2011

Kõrge müüri juures Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõrge müüri juures   Kõrge müüri juures Icon_minitimeTeis Juul 26, 2011 8:04 am

Selle peale Carol ehmatas ''Ei ära mine! Tähendab, sa ei pea minema!'' proovis Carol poissi peatada.
Tagasi üles Go down
Anthony T. X. LeRoux
Libahunt
Anthony T. X. LeRoux


Postituste arv : 111
Join date : 25/07/2011

Kõrge müüri juures Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõrge müüri juures   Kõrge müüri juures Icon_minitimeTeis Juul 26, 2011 8:10 am

''Ei ega ma ei l'hegi,'' naeris poiss talle. Andyle tõesti hakkas Emily talle esimesest silmapilgust meeldima. Ta tahtis isegi punastada, kuid kartis, et tüdruk märkab.
Tagasi üles Go down
Carolyn Emily Steward
Libahunt
Carolyn Emily Steward


Postituste arv : 134
Join date : 25/07/2011

Kõrge müüri juures Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõrge müüri juures   Kõrge müüri juures Icon_minitimeTeis Juul 26, 2011 8:16 am

Emily'l hakkas igav ja ta pani uue laulu Asking Alexandria-Someone, Somewhere acoustic ja lõpuks ta teadis millest edasi rääkida ''Millist muusikat sa kuulad?'' küsis Carol siis poisilt.

OT: Sa võiksid kuulata seda laulu see on nii armas Very Happy ja kui sa tähele paned on seal videos üks poiss ka kes mängib siin foorumis üht tegelast. Asking Alexandria - Someone, Somewhere Acoustic /w lyrics on selle laulu nimi sa võid otsida youtubest.
Tagasi üles Go down
Anthony T. X. LeRoux
Libahunt
Anthony T. X. LeRoux


Postituste arv : 111
Join date : 25/07/2011

Kõrge müüri juures Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõrge müüri juures   Kõrge müüri juures Icon_minitimeTeis Juul 26, 2011 8:21 am

OT: Oki, küll kuulan ja see /w lyrics on video pealkirjaks Very Happy ja teiseks see on w/ Very Happy.

''Igasugust, oleneb,'' ütles poiss ausalt. ''Ja sina? Mida sa praegu kuulad?''
Tagasi üles Go down
Carolyn Emily Steward
Libahunt
Carolyn Emily Steward


Postituste arv : 134
Join date : 25/07/2011

Kõrge müüri juures Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõrge müüri juures   Kõrge müüri juures Icon_minitimeTeis Juul 26, 2011 8:25 am

''Ahah, ma kuulan hetkel Asking Alexandria-Someone, Somewhere ja muidu stiil on mul selline Heavy, Punk, Rock, Metal.''

OT: sorry Very Happy Päris elus on mul ka selline stiil muide Very Happy ^^
Tagasi üles Go down
Anthony T. X. LeRoux
Libahunt
Anthony T. X. LeRoux


Postituste arv : 111
Join date : 25/07/2011

Kõrge müüri juures Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõrge müüri juures   Kõrge müüri juures Icon_minitimeTeis Juul 26, 2011 8:36 am

''Mul on tavaliselt rock ja pop,'' ütles poiss vägagi ausalt, ''Nicki Minaj tõmbab ka.''
Tagasi üles Go down
Carolyn Emily Steward
Libahunt
Carolyn Emily Steward


Postituste arv : 134
Join date : 25/07/2011

Kõrge müüri juures Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõrge müüri juures   Kõrge müüri juures Icon_minitimeTeis Juul 26, 2011 8:40 am

Kui Carol kuulis nime Nicki Minaj proovis tüdruk naeru kinni hoida ''Ma pole kunagi tema muusikat kuulanud, aga ma tean, et ta näeb muidu rõve välja.'' naeratas tüdruk ''Mis sa vabal ajal teed?'' tundis Carol huvi.
Tagasi üles Go down
Anthony T. X. LeRoux
Libahunt
Anthony T. X. LeRoux


Postituste arv : 111
Join date : 25/07/2011

Kõrge müüri juures Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõrge müüri juures   Kõrge müüri juures Icon_minitimeTeis Juul 26, 2011 8:43 am

''Tal suure tissid ja pepu mis teha, aga Super bass on lausa suve lugu,'' ütles poiss ausalt ning vait jäädes. ''Tegelen spordiga tavaliselt,'' vastas poiss tüdruku küsimusele.
Tagasi üles Go down
Carolyn Emily Steward
Libahunt
Carolyn Emily Steward


Postituste arv : 134
Join date : 25/07/2011

Kõrge müüri juures Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõrge müüri juures   Kõrge müüri juures Icon_minitimeTeis Juul 26, 2011 8:45 am

Anthony ajas Emily naerma ''Ta näeb välja nagu hoor.'' arvas Carol ''Okei, ma tegelen laulmisega, ma ei tea miks, aga see meeldib mulle lihtsalt.'' ütles siis tüdruk enda vaba aja tegevuse.
Tagasi üles Go down
Anthony T. X. LeRoux
Libahunt
Anthony T. X. LeRoux


Postituste arv : 111
Join date : 25/07/2011

Kõrge müüri juures Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõrge müüri juures   Kõrge müüri juures Icon_minitimeTeis Juul 26, 2011 8:48 am

''Ärme tast üaln räägi,'' ütles poiss tõsiselt Nicki MInaji teemast. Nähtavasti poisile ta meeldis, aga ta kaaslasele ei meeldinud. ''Minu õedvennad ütlevad, et ma oskan hästi laulda, aga minust lauljat ei saa...''
Tagasi üles Go down
Carolyn Emily Steward
Libahunt
Carolyn Emily Steward


Postituste arv : 134
Join date : 25/07/2011

Kõrge müüri juures Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõrge müüri juures   Kõrge müüri juures Icon_minitimeTeis Juul 26, 2011 8:51 am

''Sama siin.'' ütles Emily laulja koha pealt ''Kuigi mulle meeldib öelda saladuse välja ütlen ma siis selle välja mida ma sinust arvan.'' Emily ohkas raskelt ja ütles siis ''Minu arust oled sa kena poiss ja ma loodan, et sellest suhtest mis meil präegu on tuleb midagi rohkemat välja.'' Emily hakkas punastama ja hakkas muru kitkuma.
Tagasi üles Go down
Anthony T. X. LeRoux
Libahunt
Anthony T. X. LeRoux


Postituste arv : 111
Join date : 25/07/2011

Kõrge müüri juures Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõrge müüri juures   Kõrge müüri juures Icon_minitimeTeis Juul 26, 2011 8:55 am

Ka poiss punastas. Kui ta juuksed oleksid ka punased võiks öelda, et ta oleks inim-punane velveti muffin. Ta nägi kuidas tüdruk kitkus muru. Kui ta seda nägi, hakkas poiss naerma.
Tagasi üles Go down
Carolyn Emily Steward
Libahunt
Carolyn Emily Steward


Postituste arv : 134
Join date : 25/07/2011

Kõrge müüri juures Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõrge müüri juures   Kõrge müüri juures Icon_minitimeTeis Juul 26, 2011 9:00 am

Carol reageeris naeru peale kiiresti ''Mida?'' küsis ta siis punastades jälle.
Tagasi üles Go down
Anthony T. X. LeRoux
Libahunt
Anthony T. X. LeRoux


Postituste arv : 111
Join date : 25/07/2011

Kõrge müüri juures Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõrge müüri juures   Kõrge müüri juures Icon_minitimeTeis Juul 26, 2011 9:02 am

''Asi on selles, et sa meeldid mulle ka,'' ütles poiss naeratavalt. Pärast seda öeldes ta hakkas ka, rohtu kitkuma.
Tagasi üles Go down
Carolyn Emily Steward
Libahunt
Carolyn Emily Steward


Postituste arv : 134
Join date : 25/07/2011

Kõrge müüri juures Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõrge müüri juures   Kõrge müüri juures Icon_minitimeTeis Juul 26, 2011 9:11 am

Carol punastas ja viskas pilgu kitkutud murule. Ta naeratas omaette, lootes, et täna on ta õnne päev. Tüdrukul käis läbi ka korra negatiivne mõte : see ei saa olla nii lihtne ometigi. Ta unustas selle mõtte kiiresti. Vaatas poisile otse silmadesse mis olid lummavad temajaoks.
Tagasi üles Go down
Anthony T. X. LeRoux
Libahunt
Anthony T. X. LeRoux


Postituste arv : 111
Join date : 25/07/2011

Kõrge müüri juures Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõrge müüri juures   Kõrge müüri juures Icon_minitimeTeis Juul 26, 2011 2:23 pm

Kui tüdruk oli poisi silmadesse vaadanud läks peaaegu isegi poisi juuksed punaseks. Ta muudkui naeratas.
Tagasi üles Go down
Carolyn Emily Steward
Libahunt
Carolyn Emily Steward


Postituste arv : 134
Join date : 25/07/2011

Kõrge müüri juures Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõrge müüri juures   Kõrge müüri juures Icon_minitimeTeis Juul 26, 2011 2:25 pm

Carolyn oli peaaegu eksinud poisi silmadesse kuni ta tähele pani, et ta seda teeb ''Kas sa süüa tahad? Jahile minna või midagi?'' pakkus Emily siis poisile.
Tagasi üles Go down
Anthony T. X. LeRoux
Libahunt
Anthony T. X. LeRoux


Postituste arv : 111
Join date : 25/07/2011

Kõrge müüri juures Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõrge müüri juures   Kõrge müüri juures Icon_minitimeTeis Juul 26, 2011 2:32 pm

''Miks ka mitte?'' ütles poiss tüdrukule. See oli tõesti hea mõte. ''Ma annan sulle enda numbri,'' ütles poiss talle otsides pärgamendi tükki. Mõne aja pärast ta leidis ühe pärgamendi tükki ning kirjutas sellele oma numbri ning andis selle tüdrukule.
Tagasi üles Go down
Carolyn Emily Steward
Libahunt
Carolyn Emily Steward


Postituste arv : 134
Join date : 25/07/2011

Kõrge müüri juures Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõrge müüri juures   Kõrge müüri juures Icon_minitimeTeis Juul 26, 2011 2:34 pm

Emily punastas kui poiss talle ta numbri andis ''Ma helistan sulle kindlasti!'' ütles Carol naeratades ta pani numbri enda pükste taskusse ''Ma ei tea kas hakkaksin minema või...'' ei teadnud Emily ja ootas kuni Anthony tema eest otsustaks.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kõrge müüri juures Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõrge müüri juures   Kõrge müüri juures Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Kõrge müüri juures
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Pikutades kõrge rohu sees.

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Bonna del Helda :: Libahuntide maad :: Kõrge müür-
Hüppa: