Bonna del Helda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bonna del Helda


 
PealehtLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse

 

 Pikutades kõrge rohu sees.

Go down 
3 posters
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
Valkryie Ivy Hemlock
Libahunt
Valkryie Ivy Hemlock


Postituste arv : 38
Join date : 25/07/2011
Age : 28
Asukoht : Oleneb ajast.

Pikutades kõrge rohu sees. Empty
PostitaminePealkiri: Pikutades kõrge rohu sees.   Pikutades kõrge rohu sees. Icon_minitimeReede Juul 29, 2011 3:58 pm

Valkryie sattus siia pooljuhuslikult. Ta jalutas natuke kõrge rohu sees ringi, kuulatas ning viskas siis pikali.Õnnetuseks tundis ta oma selja all midagi. Ivy ajas ennast kiiresti püsti ning nägi, kuidas hiir ära jookseb. ,,Ma ei tahtnud sind niiguinii süüa," pobises Valkryie endaette ning viskas uuesti pikali, et lihtalt taevast vaadata. Rohu seest oli teda raske näha ning Ivy arvates oli see parim koht, kus keegi ei oleks teda seganud.
Tagasi üles Go down
Benjamin Paul Bruce
Vampiir
Benjamin Paul Bruce


Postituste arv : 232
Join date : 25/07/2011

Pikutades kõrge rohu sees. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pikutades kõrge rohu sees.   Pikutades kõrge rohu sees. Icon_minitimePüh Juul 31, 2011 2:06 pm

Danny'l oli jälle enda tiibadega probleeme ning ta ei saanud neid kontrollida. Varsti oli ta juba libahuntide maal ''Ossa kurat.'' ütles ta endale ja proovis siit ära saada kuigi ei tulnud tal see hästi välja ja juba oligi ta kuskil rohu sees. Ta tõusis ja kõndis natuke ringi ja tundis enda läheduses libahundi lõhna. Danny lükkas enda tiivad välja ja proovis ära lennata ta tõusis küll õhku, aga lendas kellegi peale.
Tagasi üles Go down
Valkryie Ivy Hemlock
Libahunt
Valkryie Ivy Hemlock


Postituste arv : 38
Join date : 25/07/2011
Age : 28
Asukoht : Oleneb ajast.

Pikutades kõrge rohu sees. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pikutades kõrge rohu sees.   Pikutades kõrge rohu sees. Icon_minitimePüh Juul 31, 2011 5:08 pm

,,AAAAH!" karjus Valkryie kui tundis, et keegi tema peale kukkus. Valkryie oli kohe püsti ning ta liigutas pahameelest oma kõrvu, kui nägi, kes seal on. Vampiirid pole siin teretulnud mõtles Ivy ning jäi veel püsti, ise vaadates, kes tema peale lendas.
Tagasi üles Go down
Benjamin Paul Bruce
Vampiir
Benjamin Paul Bruce


Postituste arv : 232
Join date : 25/07/2011

Pikutades kõrge rohu sees. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pikutades kõrge rohu sees.   Pikutades kõrge rohu sees. Icon_minitimePüh Juul 31, 2011 5:13 pm

Danny jäi maha ning lehvitas ja naeratas tüdrukule ''Tere krants!'' tervitas Danny tüdrukut ''Ma ei tahtnud su puhkust rikkuda, aga mu tiivad tahtsid.'' seletas Danny ja tõusis ka püsti vaadates enda tiibu kurjalt.
Tagasi üles Go down
Sam Davendorf

Sam Davendorf


Postituste arv : 236
Join date : 26/07/2011
Age : 26
Asukoht : Lääniste,Võnnu vald,Tartumaa

Pikutades kõrge rohu sees. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pikutades kõrge rohu sees.   Pikutades kõrge rohu sees. Icon_minitimePüh Juul 31, 2011 5:26 pm

Sam lendas üle aasa.Märgates et seal on vampiir pidid ta maanduma."MIs sa oled hulluks läind või?"küsis ta poisilt järsult.Siis märkas ta huntija ehmatas korra."Tõmba lesta siit"ta pööras pea tagasi vampiirir poole ja ütles:"Mis sa siin teed?"
Tagasi üles Go down
Valkryie Ivy Hemlock
Libahunt
Valkryie Ivy Hemlock


Postituste arv : 38
Join date : 25/07/2011
Age : 28
Asukoht : Oleneb ajast.

Pikutades kõrge rohu sees. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pikutades kõrge rohu sees.   Pikutades kõrge rohu sees. Icon_minitimePüh Juul 31, 2011 5:42 pm

,,Tervist, vereimeja," ütles Valkryie külmalt. Ta vaatas hindava pilguga vampiiri ning lisas siis: ,,Siis palun õpi neid paremini talitsema." Ta ei öelnud seda, et teda solvata, aga teda häiris, et keegi teda segas. Kuuldes teise vampiiri lauset ütles ta: ,,Hoopis teie kahekesi peaksite minema. See on libahuntide ala." Seda õeldes vaatas ta kurjalt otsa teisele vampiirile.
Tagasi üles Go down
Sam Davendorf

Sam Davendorf


Postituste arv : 236
Join date : 26/07/2011
Age : 26
Asukoht : Lääniste,Võnnu vald,Tartumaa

Pikutades kõrge rohu sees. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pikutades kõrge rohu sees.   Pikutades kõrge rohu sees. Icon_minitimePüh Juul 31, 2011 5:49 pm

Sam nähvas kõva tooniga tüdrukule:"Ole vait,Olen siin kui tahan!"
Tagasi üles Go down
Valkryie Ivy Hemlock
Libahunt
Valkryie Ivy Hemlock


Postituste arv : 38
Join date : 25/07/2011
Age : 28
Asukoht : Oleneb ajast.

Pikutades kõrge rohu sees. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pikutades kõrge rohu sees.   Pikutades kõrge rohu sees. Icon_minitimePüh Juul 31, 2011 5:52 pm

,,Mina olen ka siin kui tahan," nähvas tüdruk talle kõrgilt vastu. Ivyle ei meeldinud, et mingid vampiirid siin on, kes tema arvates on lihtlabased. Valkryie liigutas vihast ägedalt oma kõrvu.
Tagasi üles Go down
Sam Davendorf

Sam Davendorf


Postituste arv : 236
Join date : 26/07/2011
Age : 26
Asukoht : Lääniste,Võnnu vald,Tartumaa

Pikutades kõrge rohu sees. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pikutades kõrge rohu sees.   Pikutades kõrge rohu sees. Icon_minitimePüh Juul 31, 2011 5:54 pm

Sam Tõmbas tiivad välja ja oli valmis toda ründama.
Tagasi üles Go down
Valkryie Ivy Hemlock
Libahunt
Valkryie Ivy Hemlock


Postituste arv : 38
Join date : 25/07/2011
Age : 28
Asukoht : Oleneb ajast.

Pikutades kõrge rohu sees. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pikutades kõrge rohu sees.   Pikutades kõrge rohu sees. Icon_minitimePüh Juul 31, 2011 6:03 pm

Valkryie, kes arvas et poiss kavatses lahkuda, vabastas end rünnakupoosist ning jäi üsna tobedalt seisma.
Tagasi üles Go down
Sam Davendorf

Sam Davendorf


Postituste arv : 236
Join date : 26/07/2011
Age : 26
Asukoht : Lääniste,Võnnu vald,Tartumaa

Pikutades kõrge rohu sees. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pikutades kõrge rohu sees.   Pikutades kõrge rohu sees. Icon_minitimePüh Juul 31, 2011 6:05 pm

Sam,nähes et tüdruk loobub tõmbas tiivad sisse tagasi ja vaatas siis Dan-ile otsa.
Tagasi üles Go down
Valkryie Ivy Hemlock
Libahunt
Valkryie Ivy Hemlock


Postituste arv : 38
Join date : 25/07/2011
Age : 28
Asukoht : Oleneb ajast.

Pikutades kõrge rohu sees. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pikutades kõrge rohu sees.   Pikutades kõrge rohu sees. Icon_minitimePüh Juul 31, 2011 6:07 pm

Plika sai aru, et ta seisab tottralt, istus. Kõrge rohu tõttu oli näha ainult osaliselt tema musti kõrvu.
Tagasi üles Go down
Sam Davendorf

Sam Davendorf


Postituste arv : 236
Join date : 26/07/2011
Age : 26
Asukoht : Lääniste,Võnnu vald,Tartumaa

Pikutades kõrge rohu sees. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pikutades kõrge rohu sees.   Pikutades kõrge rohu sees. Icon_minitimePüh Juul 31, 2011 6:08 pm

Sam ei saanud tüdrukust hästi aru."Sa lihtsalt niisama lasedki meil siin olla?"
Tagasi üles Go down
Valkryie Ivy Hemlock
Libahunt
Valkryie Ivy Hemlock


Postituste arv : 38
Join date : 25/07/2011
Age : 28
Asukoht : Oleneb ajast.

Pikutades kõrge rohu sees. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pikutades kõrge rohu sees.   Pikutades kõrge rohu sees. Icon_minitimePüh Juul 31, 2011 6:10 pm

,,Ma ei soovi, et te siin oleksite. Aga ma ei taha kehalist võitlust," ütles Valkryie talle valetades. Teine lause oli vale, ta oleks nautinud kaklust, kuid ta oskas ennast vaos hoida.
Tagasi üles Go down
Sam Davendorf

Sam Davendorf


Postituste arv : 236
Join date : 26/07/2011
Age : 26
Asukoht : Lääniste,Võnnu vald,Tartumaa

Pikutades kõrge rohu sees. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pikutades kõrge rohu sees.   Pikutades kõrge rohu sees. Icon_minitimePüh Juul 31, 2011 6:13 pm

Sam kahtles tüdruku viimases lauses,kuid ei näidand seda välja ning muigas vaid.Sellest hoolimatta oli ta endiselt valmis end kaitsma.
Tagasi üles Go down
Valkryie Ivy Hemlock
Libahunt
Valkryie Ivy Hemlock


Postituste arv : 38
Join date : 25/07/2011
Age : 28
Asukoht : Oleneb ajast.

Pikutades kõrge rohu sees. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pikutades kõrge rohu sees.   Pikutades kõrge rohu sees. Icon_minitimePüh Juul 31, 2011 6:16 pm

Ivy ei saanud aru miks vampiir ei lahkunud. Tal oli aga taipu suud kinni hoida ning ta uuris lihtsalt hiirt, kes eemal jooksis. Siis kuulis ta aga sahinat. Vaadates taha nägi ta midagi musta. Plika ehmatas. Nähes aga et see on tema enda kass rahunes tüdruk ning võttis kassi sülle.
Tagasi üles Go down
Sam Davendorf

Sam Davendorf


Postituste arv : 236
Join date : 26/07/2011
Age : 26
Asukoht : Lääniste,Võnnu vald,Tartumaa

Pikutades kõrge rohu sees. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pikutades kõrge rohu sees.   Pikutades kõrge rohu sees. Icon_minitimePüh Juul 31, 2011 6:18 pm

Sam vaatas tüdrukut kes kassi sülle võttis ja irvitas natuke.Ta ütles õelal häälel: "Ma ei teadnudki et koerad kassidega läbi saavad!"
Tagasi üles Go down
Valkryie Ivy Hemlock
Libahunt
Valkryie Ivy Hemlock


Postituste arv : 38
Join date : 25/07/2011
Age : 28
Asukoht : Oleneb ajast.

Pikutades kõrge rohu sees. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pikutades kõrge rohu sees.   Pikutades kõrge rohu sees. Icon_minitimePüh Juul 31, 2011 6:19 pm

,,See," ütles Valkryie kõrgilt, ,,on siis erand. Sest see siin on minu kass." Ivy silitas natuke aega kassi ning vaatas siis vampiiri, oodates vastust.
Tagasi üles Go down
Sam Davendorf

Sam Davendorf


Postituste arv : 236
Join date : 26/07/2011
Age : 26
Asukoht : Lääniste,Võnnu vald,Tartumaa

Pikutades kõrge rohu sees. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pikutades kõrge rohu sees.   Pikutades kõrge rohu sees. Icon_minitimePüh Juul 31, 2011 6:21 pm

Sam irvitas jälle kõrgilt kuid tüdines siis ja ootas vastust Danilt kes oli juba pikemat aega vaikind.
Tagasi üles Go down
Valkryie Ivy Hemlock
Libahunt
Valkryie Ivy Hemlock


Postituste arv : 38
Join date : 25/07/2011
Age : 28
Asukoht : Oleneb ajast.

Pikutades kõrge rohu sees. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pikutades kõrge rohu sees.   Pikutades kõrge rohu sees. Icon_minitimePüh Juul 31, 2011 6:24 pm

Saades vastu ainult irvitamise pöördus Valkryie jälle oma kassi juurde. Ivyl oli tuju kassi natuke piinata ning ta otsis üles koha, kus oli tal suur karvatuuts. Hakates seda välja tõmbama, tegi kass vihast häält ja hüppas küünte ning hammastega Valkryie käe külge. ,,Mine minema loll kass," ütles Ivy talle poolsosinal, ise veel kätt raputades. Lõpuks kukkus kass tema käe küljesära ning kass jooksis minema. Ivy vaatas veel natuke aega kassi tehtud kahjustusi ning hakkas siis taevast vahtima.
Tagasi üles Go down
Sam Davendorf

Sam Davendorf


Postituste arv : 236
Join date : 26/07/2011
Age : 26
Asukoht : Lääniste,Võnnu vald,Tartumaa

Pikutades kõrge rohu sees. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pikutades kõrge rohu sees.   Pikutades kõrge rohu sees. Icon_minitimePüh Juul 31, 2011 6:27 pm

Sam kuulis kräunatust ja pööras pea siis tagasi tüdruku poole."Arvata oli et SEE sõprus kaua ei kesta!"ütles ta siis
Tagasi üles Go down
Benjamin Paul Bruce
Vampiir
Benjamin Paul Bruce


Postituste arv : 232
Join date : 25/07/2011

Pikutades kõrge rohu sees. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pikutades kõrge rohu sees.   Pikutades kõrge rohu sees. Icon_minitimePüh Juul 31, 2011 6:43 pm

OT: Sorry tegelesin muude ajsadega ._.
Danny naeris poisi lause üle ''Ma olen siin, sest mu tiivad vääratavad.'' ütles ta ja tõmbas enda tiivad sisse ja siis välja tagasi proovides neid värskendada.
Tagasi üles Go down
Valkryie Ivy Hemlock
Libahunt
Valkryie Ivy Hemlock


Postituste arv : 38
Join date : 25/07/2011
Age : 28
Asukoht : Oleneb ajast.

Pikutades kõrge rohu sees. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pikutades kõrge rohu sees.   Pikutades kõrge rohu sees. Icon_minitimePüh Juul 31, 2011 6:44 pm

,,Sest ma piinasin teda," ütles Ivy talle. ,,Ta lihtsalt nüüd ei näita ennast paar päeva ning on minu peale pahane, muud midagi."
Tagasi üles Go down
Benjamin Paul Bruce
Vampiir
Benjamin Paul Bruce


Postituste arv : 232
Join date : 25/07/2011

Pikutades kõrge rohu sees. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pikutades kõrge rohu sees.   Pikutades kõrge rohu sees. Icon_minitimePüh Juul 31, 2011 6:55 pm

Danny jälgis kassi ''Kas ma võin ta ära süüa?'' küsis ta ise kassi vaadates.
Tagasi üles Go down
Valkryie Ivy Hemlock
Libahunt
Valkryie Ivy Hemlock


Postituste arv : 38
Join date : 25/07/2011
Age : 28
Asukoht : Oleneb ajast.

Pikutades kõrge rohu sees. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pikutades kõrge rohu sees.   Pikutades kõrge rohu sees. Icon_minitimePüh Juul 31, 2011 6:58 pm

OT: Kass on juba ära jooksnud, aga kui sa teda ikka näed siis ma vastan sulle Razz

,,Ma ei usu et ta on maitsev," ütles Valkryie külmalt ,,sest ta sööb igasi hiiri ning mutte. Ning ega need pole ju head. Ning pealegi ei lubaks ma seda." Ivy oli jälle vihane ning ta taltsutas ennast.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Pikutades kõrge rohu sees. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pikutades kõrge rohu sees.   Pikutades kõrge rohu sees. Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Pikutades kõrge rohu sees.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Kõrge müüri juures

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Bonna del Helda :: Libahuntide maad :: Lagendikud ja niidud-
Hüppa: